Logo Iran Design Office Final-2گوچک

دستگاه بدنسازی همه کاره جیم باکس

حوزه آموزش، ورزش و سرگرمی

رتبه اول حوزه آموزش، ورزش و سرگرمی - جشنواره طراحی صنعتی ایران 1401

دستگاه همه کاره کمدی که برای اولین بار در برنامه کسب و کار میدون در شبکه سه سیما از آن رونمایی شد؛ یک باشگاه کامل است در یک کمد؛ تنها با این دستگاه میتوانید تمامی عضلات بدن را تمرین دهید و حرکات اصلی و فرعی بدنسازی را از جمله: جلو بازو، پشت بازو، اسکات اسمیت، ساق پا، انواع لت، پرس سرشانه، پرس سینه، زیر سینه، بالا سینه، قایقی، جلو پا سیمکش، پشت پا ایستاده، کیک بک و بسیاری دیگر از حرکات را انجام دهید.

ویژگی فوق العاده ای که این محصول را از دیگر محصولات، متمایز میکند طراحی منحصر به فرد آن است که به شکل یک کمد میباشد که در هنگام استفاده در های آن باز شده و هنگامی که کار با دستگاه و تمرین تمام شود درهای آن بسته شده و از اشغال فضا جلوگیری میکند. این محصول دارای یک ست سنگ بوده و روی این پکیج تمامی دسته های ضروری و اصلی آن قرار دارد؛ علاوه بر این تجهیزات؛ یک نیمکت به صورت تاشو درون این پکیج کمدی قرار دارد که تمامی نیاز شما را برای یک نیمکت چند کاره رفع میکند.

ویژگی‌های طرح ارائه شده: طراحی پایدار، ارتقای هویت بصری، بهبود عملکرد محصول و بهینه سازی تعامل زیبایی شناسانه فرم و عملکرد فنی، تجوه ویژه به نیاز کاربران تخصصی

طراح : امیرمحمد صفدری فشتمی