Logo Iran Design Office Final-2گوچک

دستگاه سانتریفیوژ یخچال دار ظرفیت بالا

حوزه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی

رتبه اول حوزه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی - جشنواره طراحی صنعتی ایران 1401

سانتریفیوژ یخچال دار ظرفیت بالا در رسته سانتریفیوژهای Batch type، بالاترین ظرفیت را در بین محصولات این شرکت دارد. این ماشین می تواند باکت های متنوعی را در خود جای دهد و با توجه به نوع باکت، در هر مرحله در مجموع ظرفیت جداسازی حداکثر  ۱۲ لیتر  (در شش باکت دو لیتری) را دارا می باشد.

این سانتریفیوژ قادر است حداکثر تا سرعت 4500 دور در دقیقه (6000 برابر شتاب جاذبه زمین) دوران نماید و دمای محفظه آن از 10- تا 30+ درجه سانتیگراد قابل تنظیم می باشد.

 این دستگاه که مجهز به سیستم بارکدخوان می باشد قادر است به سیستم کنترل مرکزی مجموعه متصل شده و اطلاعات هر بچ را به همراه سایر پارامترهای فرایندی برای سیستم کنترل مرکزی ارسال نماید. همچنین سیستم کنترل سانتریفیوژ مدل FCEN_45R قابلیت ذخیره و اجرای ده برنامه مختلف برای دوران را دارا می باشد.

این محصول با برخورداری از حفاظت های ارتعاش، دما و جریان موتور و با استفاده از سیستم کنترل اتوماتیک خود می تواند به عنوان یک ماشین مطمئن، کارآمد و ایمن  پاسخگوی نیاز مصرف کنندگان در صنایع دارویی، غذایی و شیمیایی باشد. 

 

ویژگی‌های طرح ارائه شده: بهبود روش تولید، توجه به هویت بصری در خانواده محصول در راستای برندسازی، انتخاب پالت رنگی متناسب با عملکرد محصول

اندیشه-سازان-سلامت-پارسیان
INIC0671

طراح : مرجان مروی