با توجه به تغییر زمان نمایشگاه نانواستارت آپ ، متاسفانه چالش دوم طراحی محصول، تا اعلام تاریخ برگزاری مجدد به تعویق افتاد.

 

معرفی چالش و رقابت

در دومین دوره چالش دانشجویی طراحی صنعتی به سراغ محصولات حاضر در “نمایشگاه رونمایی از دستاوردهای استارت‌آپ‌های نانویی کشور” (18-19 اسفند 1400- نمایشگاه بین‌‎المللی تهران) رفتیم و قرار هست با همکاری هم، طرح‌های شما را برای محصولات ارائه شده در این نمایشگاه توسعه دهیم.

چه افرادی می توانند در این رقابت شرکت نمایند؟

مخاطب این دوره همه دانشجویان و تازه فارغ‌التحصیلان طراحی صنعتی و رشته‌های مرتبط هستند.

چه چیزی باید طراحی شود؟

در این نمایشگاه شما با توانمندی‌های استارت‌آپ‌های فناوری نانو کشور آشنا خوهید شد. تعداد زیادی ازین محصولات نیاز به خدمات طراحی محصول دارند، پس از آشنایی با این محصولات، یک محصول را انتخاب و طرح‌های اصلاحی خود را ارائه نمایید. برای رسیدن به طراحی‌ها بهتر، امکان همفکری و همراهی منتورهای با تجربه را در طول چالش خواهید داشت. 

ازین طرح‌ها چه استفاده‌ای خواهد شد؟

این امکان را برای افراد برتر فراهم کردیم که با همراهی منتور، طرح‌های ارسالی را اصلاح و توسعه دهند. در ادامه هماهنگی ارائه این طرح‌ها به استارت‌آپ‌ها و سرمایه گذارانشان را برای شما انجام خواهد شد و ما با کل تیم اجرایی مرکز، شامل منتورهای طراحی و مشاوران حقوقی و … تا انتهای مسیر طراحی مجدد محصول در کنارتان خواهیم بود.

جایزه این چالش چیست؟

جایزه نقدی ۳۰ ، 20 و ۱۰ میلیون ریالی به نفرات برتر  اهدا خواهد شد. البته این هدیه غیر از تجربه تعامل واقعی با شرکتها در توسعه یک محصول و قراردادهای احتمالی حاصل از آن خواهد بود.

فراخوان دومین چالش طراحی صنعتی محصولات فناوری نانو

کی میتونم ثبت نام کنم؟ 10-15 اسفند ماه 1400

تاریخ جلسه هماهنگی: 16اسفند ماه 1400

 تاریخ نهایی ارسال طرح‌ها: 20 فروردین 1401 

کجا ثبت نام کنم؟ سایت مرکز طراحی ایران

تاریخ بازدید  و آشنایی با محصولات: 18-19 اسفند 1400

تاریخ اعلام نتایج نفرات برتر: 1 اردیبهشت 1401


فرم ثبت نام دومین چالش طراحی صنعتی محصولات دانش‌بنیان

تکمیل بخش‌های که با ستاره قرمز  * مشخص شده اجباری است .