طراحی دستگاه تصفیه و ضدعفونی کننده هوا ایروسان مدل Y300 ، Y160 وY60 شرکت پویا فناوران یسان توسط استودیو زاویه و با حمایت معاونت علمی و فناوری به انجام رسید.

 ایروسان نام تجاری محصولات یسان در زمینه دستگاه های تصفیه و ضدعفونی کننده هوا است. پلاسمای سرد در ایروسان ها برای غیرفعال کردن طيف گسترده ای از آلاینده ها از جمله آلاینده های میکروبیولوژیکی، آلاينده های باکتریایی هوا، ویروس ها و هاگ های قارچی، دود و انواع ترکیبات آلی فرار و در موقعیت های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد، تا کیفیت هوا بهبود يابد.

این محصولات مصارف خانگی و اداری تا نیمه صنعتی را شامل می شود. دستگاه های تصفیه و ضد عفونی هوای ایروسان در مدل های مختلف برای محیط های اداری. منازل، بیمارستان ها، مطب ها، کلینیک ها، رستوران ها و کافه ها، آزمایشگاه ها، آموزشگاه ها، سالن های انتظار پایانه ها و فرودگاه ها، هتل ها و مراکز گردشگری سرپوشیده، باشگاه های ورزشی و مکان هایی سر بسته با تهویه محدود مناسب است.

این محصولات با استفاده از فناوری پلاسمای سرد و اشعه ماوراء بنفش 99,9 % از ویروس ها از جمله ویروس کرونا و باکتری های موجود در هوا را از طريق آزاد سازی یون ها و رادیکال های آزاد در کمترین زمان ممکن از بین می برند. جمع بندی فناوری پلاسمای سرد همچنین ترکیبات آلی فرار، بوهای نامطبوع و گازهای مضر را خنثی و غیرفعال می کند. ايروسان ها، علاوه بر فناوری پلاسمای سرد، مجهز به مراحل متعدد فیلتراسیون (فیلترهای ثانویی و کربن فعال)، فرایند فتوکاتالیستی با نانو ذرات و ضدعفونی با نور ماوراء بنفش هستند.

مرکز طراحی ایران
اینستاگرام ما را دنبال کنید