طراحی صنعتینمونه همکاری شرکت‌ها با مرکز طراحی ایران

طراحی بازوی ربات | طراحی صنعتی بازوی ربات spad s100

طراحی جدید بازوی ربات spad s100 شرکت "آریا صنعت هوشمند اسپاد" با حمایت معاونت علمی و فناوری به سرانجام رسید.

حمایت از طراحی صنعتی بازوی ربات spad s100

طراحی بازوی ربات spad s100 شرکت “آریا صنعت هوشمند اسپاد” با حمایت معاونت علمی و فناوری به سرانجام رسید. بازوی ربات spad s100 یکی از محصولات پرفروش شرکت دانش بنیان اسپاد می‌باشد که قابلیت استفاده در آزمایشگاه‌های کنترل، رباتیک، میکروکنترلر و الکترونیک را دارا می باشد. به نقل از مدیران شرکت این بازو منطبق بر سر فصل‌های دانشگاهی طراحی و ساخته شده و می‌تواند بخش اعظمی از نیازهای اساتید و دانشجویان را برطرف سازد.

دقت بالا، استحکام مطلوب، قدرت تکرار پذیری، نرم افزار سطح بالا از جمله ویژگی های بارز این ربات می‌باشد. شرکت طی یک قرارداد طراحی صنعتی مجدد این محصول را انجام داده که معاونت علمی و فناوری نیمی از این هزینه طراحی صنعتی پرداخت کرده است.

مرکز طراحی ایران
اینستاگرام ما را دنبال کنید

مشاهده بیشتر

مهدی آل‌احمد

ما برنامه‌های حمایتی متنوعی از شرکت‌های دانش بنیان داشتیم و داریم، که یکی ازین تسهیلات، بازپرداخت بخشی از هزینه اجرای طراحی صنعتی است. اولین تجربه های ما در این مورد به سال 1388 بر میگرده که با طراحی مجدد چند محصول، شرکتها توانستن در بازار خارجی موفقیت خوبی کسب کنند. بعدها با مطالعه کتاب خودباوری در خلاقیت دیوید کلی، نگاهمون به طراحی صنعتی تغییر کرد! و مطالعات عمیقتری در سیاست‌های طراحی کشورها هم انجام دادیم. با شرکتهای ایرانی که تیم طراحی داشتن گپ و گفت زدیم، تجربه های شکست و موفیقت توسعه محصولات را بررسی کردیم و ... خروجی همه این سالها فعالیت شد: مرکز طراحی ایران و امیدواریم با کمک همه دوستان خوبی مثل شما بتونیم نقش کوچکی در توسعه اکوسیستم نواوری و فناوری کشور ایفا کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا