طراحی بسته بندینمونه همکاری شرکت‌ها با مرکز طراحی ایران

طراحی بسته‌بندی جدید محصولات ضدعفونی کننده پروکسان

طراحی مجدد بسته‌بندی محصولات ضدعفونی کننده پروکسان

محصولات ضدعفونی کننده پروکسان شرکت “نقش جبه پارس” با طراحی بسته‌بندی جدید وارد بازار شد.
ضدعفونی کننده دست پروکسان
با طراحی بسته‌بندی جدید وارد بازار شد. پروکسان DAS با استفاده از دو نوع الکل اتانول و ایزوپروپانول قادر به ضدعفونی طیف وسیعی از باکتری‌ها و ویروس‌ها از طریق تجزیه کردن پروتئین‌ها می‌باشد.

از طرفی حضور نرم‌کننده‌هایی مانند ویتامین‌های A و E و روغن‌های گیاهی سازگار با پوست دست موجب جلوگیری از بروز حساسیت‌های پوستی و سوزش می‌گردد. اتانول تأثیر بسیار سریع بر روی باکتری‌ها و ویروس‌های فاقد غشاء دارد.

ایزوپروپانول علاوه بر تأثیر بر روی انواع باکتری‌ها بر روی ویروس‌های دارای غشاء نیز تأثیرگذار است. ایزوپروپانول با اثر سینرژیستی که با اتانول ایجاد می‌نماید، باعث از بین رفتن اکثر باکتری‌ها و ویروس‌های مقاوم موجود در دست‌های آلوده می‌گردد. این محصول از بین برنده انواع باکتری، قارچ، اسپور، باکتری سل، TB، انواع ویروس‌ها (آنفولانزاها، ایدز، هپاتیت) می‌باشد.

طراحی بسته‌بندی جدید محصولات ضدعفونی کننده  دست پروکسان در حجم های متنوع توسط شرکت طرح و توسعه ویستا شرق طراحی و نیمی از هزینه طراحی آن توسط معاونت علمی و فناوری پرداخت گردید.

مرکز طراحی ایران 
اینستاگرام ما را دنبال کنید

مشاهده بیشتر

مهدی آل‌احمد

ما برنامه‌های حمایتی متنوعی از شرکت‌های دانش بنیان داشتیم و داریم، که یکی ازین تسهیلات، بازپرداخت بخشی از هزینه اجرای طراحی صنعتی است. اولین تجربه های ما در این مورد به سال 1388 بر میگرده که با طراحی مجدد چند محصول، شرکتها توانستن در بازار خارجی موفقیت خوبی کسب کنند. بعدها با مطالعه کتاب خودباوری در خلاقیت دیوید کلی، نگاهمون به طراحی صنعتی تغییر کرد! و مطالعات عمیقتری در سیاست‌های طراحی کشورها هم انجام دادیم. با شرکتهای ایرانی که تیم طراحی داشتن گپ و گفت زدیم، تجربه های شکست و موفیقت توسعه محصولات را بررسی کردیم و ... خروجی همه این سالها فعالیت شد: مرکز طراحی ایران و امیدواریم با کمک همه دوستان خوبی مثل شما بتونیم نقش کوچکی در توسعه اکوسیستم نواوری و فناوری کشور ایفا کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا