نمونه همکاری شرکت‌ها با مرکز طراحی ایران

طراحی صنعتی دستگاه های تصفیه کننده هوا

طراحی دستگاه تصفیه و ضدعفونی کننده هوا ایروسان مدل Y300 ، Y160 وY60

طراحی دستگاه تصفیه و ضدعفونی کننده هوا ایروسان مدل Y300 ، Y160 وY60 شرکت پویا فناوران یسان توسط استودیو زاویه و با حمایت معاونت علمی و فناوری به انجام رسید.

 ایروسان نام تجاری محصولات یسان در زمینه دستگاه های تصفیه و ضدعفونی کننده هوا است. پلاسمای سرد در ایروسان ها برای غیرفعال کردن طيف گسترده ای از آلاینده ها از جمله آلاینده های میکروبیولوژیکی، آلاينده های باکتریایی هوا، ویروس ها و هاگ های قارچی، دود و انواع ترکیبات آلی فرار و در موقعیت های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد، تا کیفیت هوا بهبود يابد.

این محصولات مصارف خانگی و اداری تا نیمه صنعتی را شامل می شود. دستگاه های تصفیه و ضد عفونی هوای ایروسان در مدل های مختلف برای محیط های اداری. منازل، بیمارستان ها، مطب ها، کلینیک ها، رستوران ها و کافه ها، آزمایشگاه ها، آموزشگاه ها، سالن های انتظار پایانه ها و فرودگاه ها، هتل ها و مراکز گردشگری سرپوشیده، باشگاه های ورزشی و مکان هایی سر بسته با تهویه محدود مناسب است.

این محصولات با استفاده از فناوری پلاسمای سرد و اشعه ماوراء بنفش 99,9 % از ویروس ها از جمله ویروس کرونا و باکتری های موجود در هوا را از طريق آزاد سازی یون ها و رادیکال های آزاد در کمترین زمان ممکن از بین می برند. جمع بندی فناوری پلاسمای سرد همچنین ترکیبات آلی فرار، بوهای نامطبوع و گازهای مضر را خنثی و غیرفعال می کند. ايروسان ها، علاوه بر فناوری پلاسمای سرد، مجهز به مراحل متعدد فیلتراسیون (فیلترهای ثانویی و کربن فعال)، فرایند فتوکاتالیستی با نانو ذرات و ضدعفونی با نور ماوراء بنفش هستند.

مرکز طراحی ایران
اینستاگرام ما را دنبال کنید

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا