جوایز بین المللیرویدادهامسابقات

فراخوان جایزه طراحی نورپردازی LIT 2022

جایزه طراحی نورپردازی LIT 2022 تا 22 اکتبر 2022 در دو دسته اصلی طراحی محصولات نورپردازی و طراحی نورپردازی، آثار می پذیرد.

نورپردازی هم هنر و هم علم است و یکی از مهمترین عناصر طراحی است. جایزه طراحی نورپردازی LIT برای قدردانی از تلاش طراحان با استعداد بین المللی محصولات نورپردازی و طراحان نورپردازی و برای تجلیل از خلاقیت و نوآوری در زمینه محصولات و برنامه های روشنایی ایجاد شده است.

این رقابت در سال 2021 بیش از 500 اثر ارسالی از 33 کشور دریافت کرد که از برندگان آن دوره می­توان به الفتریا دکو و همکارانش برای نورپردازی جدید آکروپولیس آتن و بناهای تاریخی، Expolight مستقر در اوکراین برای نورپردازی مرکز تجاری مدیسون و کار تیمی SPEIRS MAJOR  و LEOX برای پروژه Tianan 1000 Trees در Tianan چین اشاره کرد. شرکت‌های محصولات روشنایی مانند CENTRSVET، A-Light و Delta Light نیز در این دوره جوایزی دریافت کردند.

هیئت داوران در سال 2022 متشکل از 35 طراح باتجربه، کارشناسان نورپردازی، دانشگاهیان و نمایندگان رسانه ها است که برندگان هر بخش را در نوامبر 2022 انتخاب خواهند کرد. هیئت داوران گذشته شامل اورلاندو مارکز و تیاگو گایا از مجله L+D، یاه لی تو، مدیر Light Collab در سنگاپور ، سالی استوری، مدیر خلاق در John Cullen Lighting و مارتین کلاسن در Klaasen Lighting Design and Lighting Design of Things  بوده است.

شرکت در رقابت جایزه طراحی LIT برای تمامی افراد بالای 18 سال آزاد است و ورودی‌های حرفه‌ای در مقایسه با سایر متخصصان و ورودی‌های دانشجویی در مقایسه با سایر دانشجویان مورد سنجش قرار خواهند گرفت.

ثبت نام برای این رقابت تا 22 اکتبر 2022 در سایت https://litawards.com انجام می شود. کسانی که قبل از 24 آوریل 2022 ثبت نام کنند از 10٪ تخفیف زود هنگام برخوردار خواهند شد.

 

فراخوان جایزه طراحی نورپردازی

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا