مشاوره رایگان
طراحی صنعتی و بسته‌بندی محصول

فرآیند طراحی صنعتی محصولات با تاثیرگذاری بر مواد و روش ساخت، کیفیت و عملکرد، ارگونومی و فرم، زیبایی بصری و بسته‌بندی، می‌تواند نقش مهمی در جلب رضایت مصرف‌کنندگان و بازاریابی موفق محصولات ایفا کند. از این رو استفاده به موقع و هوشمندانه از طراحی صنعتی و بسته‌بندی مناسب محصولات، اثربخشی خود را در فروش، بازاریابی و توسعه بازار نمایان خواهد کرد.
پیچیدگی فرآیندهای طراحی صنعتی، هزینه‌‌ی بالای طراحی مجدد و کمبود نیروی انسانی متخصص و عدم شناخت شرکت‌ها از اهمیت طراحی در موفیقت بازار، را می توان از دلایل عدم رقبت شرکت‌ها به استفاده ظرفیت‌های طراحی صنعتی دانست.
از این رو مرکز طراحی ایران، جهت آشنایی و ترغیب مدیران و صاحبان کسب و کار، اقدام به برگزاری جلسات مشاوره تخصصی طراحی صنعتی برای شرکت‌ها به صورت رایگان نموده است.
تمامی موارد زیر شامل: طراحی فنی محصول، انطباق مواد و روش ساخت با تیراژ تولید، جزییات عملکردی و رفع نواقص، تقدم و تأخر نصب و مونتاژ قطعات و اتصالات، رابط کاربری، محیط استفاده، ایمنی و نگهداری، ایجاد افزونه‌های جدید، انطباق با شرایط محیطی و ابعاد بدن کاربر، ملاحظات کیفی، تناسبات فرمی و زیبایی شناسی، تناسب محصول و نوع بسته‌بندی آن با کانال‌های توزیع و تجهیزات باربری، همگی می‌تواند در قالب پرسش و پاسخ تیم طراح یا توسعه دهنده‌ی محصول در جلسه مشاوره توسط کارشناس طراح صنعتی پاسخ داده شود.

هدف از جلسات مشاوره طراحی صنعتی:

پاسخگویی به سوالات و ابهامات شرکت در زمینه طراحی صنعتی و توسعه محصول
آشنایی با مجموعه فرآیندهای طراحی صنعتی و مزایای آن،
آگاهی از خدمات و تسهیلات مرکز طراحی صنعتی ایران

 

موضوع مشاوره طراحی صنعتی:

1-چالش‌های ساخت و تولید
2- طراحی اولیه محصول(MVP)
3-بازطراحی محصول
4-طراحی محصول و بسته بندی
5-ثبت طراحی صنعتی

 

چگونگی و مسیر دریافت مشاوره

با ثبت درخواست مشاوره و تکمیل اطلاعات در سامانه، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و جلسه مشاوره به درخواست شرکت‌های در تهران، حضوری یا مجازی و برای شهرستان‌ها به صورت مجازی انجام خواهد شد.

راه­های ارتباطی با مرکز طراحی

شماره تماس: 63103131-021 و 63103100-021

گزارش مکنزی درخصوص ارزش طراحی صنعتی

فرم ثبت درخواست مشاوره

تکمیل بخش‌های که با ستاره قرمز  * مشخص شده اجباری است .