اخبارفراخوان طراحیمسابقات

دومین چالش دانشجویی طراحی صنعتی محصولات

با توجه به تغییر زمان نمایشگاه نانواستارت آپ ، متاسفانه چالش دوم طراحی محصول، تا اعلام تاریخ برگزاری مجدد به تعویق افتاد.

 

معرفی چالش و رقابت

در دومین دوره چالش دانشجویی طراحی صنعتی به سراغ محصولات حاضر در “نمایشگاه رونمایی از دستاوردهای استارت‌آپ‌های نانویی کشور” (18-19 اسفند 1400- نمایشگاه بین‌‎المللی تهران) رفتیم و قرار هست با همکاری هم، طرح‌های شما را برای محصولات ارائه شده در این نمایشگاه توسعه دهیم.

چه افرادی می توانند در این رقابت شرکت نمایند؟

مخاطب این دوره همه دانشجویان و تازه فارغ‌التحصیلان طراحی صنعتی و رشته‌های مرتبط هستند.

چه چیزی باید طراحی شود؟

در این نمایشگاه شما با توانمندی‌های استارت‌آپ‌های فناوری نانو کشور آشنا خوهید شد. تعداد زیادی ازین محصولات نیاز به خدمات طراحی محصول دارند، پس از آشنایی با این محصولات، یک محصول را انتخاب و طرح‌های اصلاحی خود را ارائه نمایید. برای رسیدن به طراحی‌ها بهتر، امکان همفکری و همراهی منتورهای با تجربه را در طول چالش خواهید داشت. 

ازین طرح‌ها چه استفاده‌ای خواهد شد؟

این امکان را برای افراد برتر فراهم کردیم که با همراهی منتور، طرح‌های ارسالی را اصلاح و توسعه دهند. در ادامه هماهنگی ارائه این طرح‌ها به استارت‌آپ‌ها و سرمایه گذارانشان را برای شما انجام خواهد شد و ما با کل تیم اجرایی مرکز، شامل منتورهای طراحی و مشاوران حقوقی و … تا انتهای مسیر طراحی مجدد محصول در کنارتان خواهیم بود.

جایزه این چالش چیست؟

جایزه نقدی ۳۰ ، 20 و ۱۰ میلیون ریالی به نفرات برتر  اهدا خواهد شد. البته این هدیه غیر از تجربه تعامل واقعی با شرکتها در توسعه یک محصول و قراردادهای احتمالی حاصل از آن خواهد بود.

فراخوان دومین چالش طراحی صنعتی محصولات فناوری نانو

کی میتونم ثبت نام کنم؟ 10-15 اسفند ماه 1400

تاریخ جلسه هماهنگی: 16اسفند ماه 1400

 تاریخ نهایی ارسال طرح‌ها: 20 فروردین 1401 

کجا ثبت نام کنم؟ سایت مرکز طراحی ایران

تاریخ بازدید  و آشنایی با محصولات: 18-19 اسفند 1400

تاریخ اعلام نتایج نفرات برتر: 1 اردیبهشت 1401


فرم ثبت نام دومین چالش طراحی صنعتی محصولات دانش‌بنیان

تکمیل بخش‌های که با ستاره قرمز  * مشخص شده اجباری است .

مشاهده بیشتر

مهدی آل‌احمد

ما برنامه‌های حمایتی متنوعی از شرکت‌های دانش بنیان داشتیم و داریم، که یکی ازین تسهیلات، بازپرداخت بخشی از هزینه اجرای طراحی صنعتی است. اولین تجربه های ما در این مورد به سال 1388 بر میگرده که با طراحی مجدد چند محصول، شرکتها توانستن در بازار خارجی موفقیت خوبی کسب کنند. بعدها با مطالعه کتاب خودباوری در خلاقیت دیوید کلی، نگاهمون به طراحی صنعتی تغییر کرد! و مطالعات عمیقتری در سیاست‌های طراحی کشورها هم انجام دادیم. با شرکتهای ایرانی که تیم طراحی داشتن گپ و گفت زدیم، تجربه های شکست و موفیقت توسعه محصولات را بررسی کردیم و ... خروجی همه این سالها فعالیت شد: مرکز طراحی ایران و امیدواریم با کمک همه دوستان خوبی مثل شما بتونیم نقش کوچکی در توسعه اکوسیستم نواوری و فناوری کشور ایفا کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا