طراحیفراخوان طراحیمسابقات

چالش دانشجویی طراحی صنعتی و بسته بندی محصولات فناوری نانو

چالش؟ چه جور چالشی؟

طراحی مجدد محصولاتی که در نمایشگاه دستاوردهای فناوری نانو (28-30 دی‌ماه 1400- نمایشگاه بین‌‎المللی تهران) حضور دارن و به نظرت می‌تونست بهتر ازینا باشه اون شرکت تا حالا من و شما رو نمی شناخته!

کیا می تونن شرکت کنن؟

خودت و همه دانشجویان و تازه فارغ‌التحصیلان طراحی صنعتی و رشته‌های مرتبط

دقیقا از من دانشجو چی می‍خواید؟

در این نمایشگاه ما شما را با محصولات زیادی آشنا می‌کنیم و شما می‌تونید ایده‌های خودتون رو برای طراحی صنعتی مجدد، هر یک ازاین محصولات ارائه بدید.

حالا جایزه چی هست؟  

به نفرات برتر جایزه نقدی 50، 30 و 10 میلیون ریال وجه رایج کشور

فقط همین ؟

نه یادم رفت این را هم بگم که برای 10 طرح برتر ارسالی، یک جلسه منتوری با طراحان برجسته این حوزه هم گذاشته میشه که در مورد بهتر شدن  طرح‌هاتون با هم گپ بزنید.

گپ زدیم، بعدش چی میشه؟ 

رسیدیم به جاهایی جذابش، افرادی که علاقه مند بودن می تونن ادامه بدن و طرح‌هاشون را اصلاح کنن و ما این فرصت رو براتون فراهم می‌کنیم که طرح هاتون رو با پشتیبانی یک منتور حرفه ای (یا بگیم توانمند) در حوزه طراحی صنعتی به شرکت مورد نظر ارائه بدید. اگر شرکت پسندید ما از شما حمایت می کنیم و با کل تیم حرفه ای مون، مثل مشاور حقوقی و ….. تا آخرش در کنارتون هستیم. 

چالش طراحی صنعتی و بسته‌بندی محصولات فناوری نانو

کی میتونم ثبت نام کنم؟ 10-20 دی ماه 1400

تاریخ جلسه هماهنگی:

 تاریخ نهایی ارسال طرح‌ها: 12 بهمن 

کجا ثبت نام کنم؟ سایت مرکز طراحی ایران

تاریخ بازدید از نمایشگاه و آشنایی با محصولات: 28-30 دی‌ماه، نمایشگاه بین‌‎المللی تهران

تاریخ اعلام نتایج نفرات برتر: 24 بهمن

فرم ثبت نام در چالش طراحی صنعتی و بسته بندی محصولات فناوری نانو

تکمیل بخش‌های که با ستاره قرمز  * مشخص شده اجباری است . حداکثر حجم بارگذاری فایل در هر بخش 5mb است.

مشاهده بیشتر

مهدی آل‌احمد

ما برنامه‌های حمایتی متنوعی از شرکت‌های دانش بنیان داشتیم و داریم، که یکی ازین تسهیلات، بازپرداخت بخشی از هزینه اجرای طراحی صنعتی است. اولین تجربه های ما در این مورد به سال 1388 بر میگرده که با طراحی مجدد چند محصول، شرکتها توانستن در بازار خارجی موفقیت خوبی کسب کنند. بعدها با مطالعه کتاب خودباوری در خلاقیت دیوید کلی، نگاهمون به طراحی صنعتی تغییر کرد! و مطالعات عمیقتری در سیاست‌های طراحی کشورها هم انجام دادیم. با شرکتهای ایرانی که تیم طراحی داشتن گپ و گفت زدیم، تجربه های شکست و موفیقت توسعه محصولات را بررسی کردیم و ... خروجی همه این سالها فعالیت شد: مرکز طراحی ایران و امیدواریم با کمک همه دوستان خوبی مثل شما بتونیم نقش کوچکی در توسعه اکوسیستم نواوری و فناوری کشور ایفا کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا