دلایل لزوم طراحی وب‌سایت با کیفیت و چند زبانه برای شرکت‌ها

در ادامه می‌خواهیم لزوم طراحی وب‌سایت برای کسب و کار و اهمیت آن را بررسی کنیم.

  • افزایش اعتبار شما

وب‌سایت تائیر قوی بر اعتماد مشتری‌های بالقوه دارد. یک طراحی حرفه‌ای، متن مناسب با نوشتار خوب، اطلاعات مقید از محصولات و اطلاعات تماس مناسب باعث افزایش اعتماد مشتریان به شرکت شما می‌شود. به مردم می‌فهماند که شما دارای دانش و به روز هستید. اگر شما در طراحی یک سایت با کیفیت و دارای اطلاعات مفید هزینه کنید، مردم حتما تحت تاثیر قرار خواهند گرفت.

  • قابلیت دسترسی به شرکت شما در هر زمان و از هر مکان 

با داشتن یک سایت پویا، شما شرکت خود را برای دنیایی از فرصت‌ها برای دسترسی مردمی که غیر از سایت شما راهی دیگر برای رسیدن به شما ندارند آماده می‌کنید. به خصوص اگر وب‌سایت شما چند زبانه باشد و همه مردم دنیا مخاطب محتوای سایت شما باشند. بدین ترتیب هر کسی می‌تواند به راحتی و از طریق رایانه، تبلت و حتی تلفن همراه خود، از هر کجای دنیا، در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه‌روز به شرکت شما دسترسی داشته باشد.

  • جذب آسان‌تر مشتریان جدید

برای بسیاری از تجارت‌ها، یک منبع حیاتی برای یافتن مشتریان جدید، ارجاع سایرین است. داشتن وب‌سایت این امکان را فراهم می‌کند که مردم به راحتی سایت شما را به دیگران ارجاع دهند. آدرس سایت راحت‌تر از شماره تلفن به خاطر می‌ماند، به علاوه دادن راه‌های مختلف تماس با شما به مردم، امکان برقراری تماس را بیشتر می‌کند.

  • ابزار قوی برای فروش

فروش محصولات از طریق یک فروشگاه اینترنتی یک راه بسیار عالی برای افزایش فروش است. شما یک ویترین دائمی و سهل الوصول و شبانه‌روزی که هزینه آن خیلی کمتر از یک فروشگاه فیزیکی است، دارید. ضمن این‌که مردم بیشتری امکان دسترسی به آن را دارند. وجود اطلاعات فروش موثر در آن، امکان وادار شدن مردم به کلیک روی دکمه خرید را افزایش می‌دهد. هرچند که شما از طریق اینترنت نتوانید فروش انجام دهید، سایت شما یک سرمایه مهم و یک شروع برای متقاعد کردن بازدید کنندگان به نیاز آنها به محصولات شما است. شما آنها را برای خرید تحریک می‌کنید، سپس از آنها دعوت می‌کنید که با شما تماس بگیرند.

  • ارتباط دائمی با مشتریان

اضافه کردن آدرس وب‌سایت در تبلیغات، کارت تجاری و امضاء شرکت، یک راه خوب برای جلب مشتری به شرکت شما است. داشتن آدرس سایت به مردم کمک می‌کند که هر زمان که در مورد شما می‌شنوند و یا تبلیغات شما را می‌بینند، به پیام شما عکس‌العمل نشان دهند. مراجعه به سایت شما راحت‌تر از نوشتن نامه یا رفتن به مغازه یا حتی تلفن زدن به شما است. مردم اطلاعات شما را به راحتی دریافت می‌کنند. همچنین بازدید از سایت خیلی راحت است چون هیچ معذوریتی وجود ندارد و بازدیدکنندگان تحت فشار نیستند.

بر همین اساس، کریدور خدمات فناوری ضمن معرفی برترین کارگزاران این حوزه به شرکت‌های دانش‌بنیان، تا 70 درصد هزینه‌های طراحی وب‌سایت این شرکت‌ها را از طریق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مورد حمایت قرار می‌دهد.

شرکت‌های مورد حمایت قرار گرفته تا ابتدای اردیبهشت‌ماه 1396

شرکت دانش‌بنیان هوشمند سازان جهان

شرکت دانش‌بنیان هماون انرژی اسپادانا

شرکت دانش‌بنیان نقش جبه پارس

شرکت دانش‌بنیان نانو شیمی یاخته

شرکت دانش‌بنیان نام آوران به کوش ویستا

شرکت دانش‌بنیان ناب اندیش ایده اعصار

شرکت دانش‌بنیان کنترل سیستم خاورمیانه

شرکت دانش‌بنیان کاواندیش سیستم

شرکت دانش‌بنیان فولاد کاران جم

شرکت دانش‌بنیان فرآیند پردیس سینا

شرکت دانش‌بنیان فراورده‌های طبیعت دوست نیکان

شرکت دانش‌بنیان طیف گستر فراز

شرکت دانش‌بنیان رسانه گستر ارگ

شرکت دانش‌بنیان دانش تجهیز فرزانه

شرکت دانش‌بنیان توسعه‌گر شبیه ساز

شرکت دانش‌بنیان تمدن الکترونیک پارس

شرکت دانش‌بنیان تجهیزات نانو آزما

شرکت دانش‌بنیان تجهیزات سازان پیشتاز

شرکت دانش‌بنیان تجهیزات پزشکی آریانا تشخیص ابزار

شرکت دانش‌بنیان پژوهشگران خودرو کامیاب

شرکت دانش‌بنیان پرتو زیست تجهیز

شرکت دانش‌بنیان پترو سبز طوبی

شرکت دانش‌بنیان پایا پرس

شرکت دانش‌بنیان بهینه پردازش آرمان

شرکت دانش‌بنیان بهیار صنعت سپاهان

شرکت دانش‌بنیان به ساز انرژی

شرکت دانش‌بنیان بسا پلیمر

شرکت دانش‌بنیان آوین زیست کیمیا داده

شرکت دانش‌بنیان آرتا سام

مرکز طراحی ایران
اینستاگرام مارا دنبال کنید.